Türkiye ve Dünya İçin Enerji

Güçlü Üretim
Kaliteli Hizmet

Hayo Enerji, yenilik ve teknolojinin en yakın takipçisi olarak modern üretim ve yönetim teknikleriyle kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Hakkımızda

Hayo Enerji Arge Sanayi ve Tic. A.Ş.  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 2020 yılında kurulmuş ve ilk bakır üretimini 2021 de gerçekleştirmiştir. TS-EN, EN, ASTM, BS normlarına ve müşteri spesifikasyonlarına uygun oksijensiz elektrolitik bakır tel, kalay kaplı bakır tel, çok telli, demet bükümlü ve konsantrik bükümlü iletkenler üretmektedir.

Hayo Enerji, yenilik ve teknolojinin en yakın takipçisi olarak modern üretim ve yönetim teknikleriyle en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktadır.

Hayo Enerji Arge Sanayi ve tic. A.Ş. yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürün ve hizmeti müşterilerine sürekli olarak temin etme konusunda kararlıdır.

Bu misyonu başarmak için, Hayo Enerji;

Tedarikçileri ile yakın bir ilişki içinde  olup tedarik edilen hammadde ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutar. Sürekli kalite için üretim süreçlerindeki varyasyonları azaltacak sistemler geliştirir. Ürünleri müşteri teknik şartnamelerine , ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak test eder.Tüm çalışanlarını, kalite ve verimlilikte sürekli iyileşmeye teşvik eder. Çevreyi, üretim sürecinde oluşabilecek risklerden korumak adına önlemler alır. Siz değerli müşterilerini, kalite politikasının ayrılmaz bir parçası olarak görür. Böylece sizlerden aldığı ürün performans geri bildirimleri ile sürekli gelişim döngü süreci işler. Hayo Enerji’nin kalite programı tamamen üst yönetim tarafından desteklenip şirketin her alanında etkili bir şekilde uygulanmaktadır.